STRONA STARTOWA O NAS REKRUTACJA OPŁATY KONTAKT

>>> GALERIA ZDJĘĆ - Rocznik 2014/2015
Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z rocznika 2014/2015 z udziałem naszych podopiecznych z różnych imprez i zabaw okolicznościowych organizowanych w naszym przedszkolu. Kliknij i wybierz inną kategorię.

Galeria zdjęć na Facebooku
Archiwalna galeria zdjęć - rok szkolny 2014/2015
Archiwalna galeria zdjęć - rok szkolny 2013/2014
Archiwalna galeria zdjęć - rok szkolny 2012/2013
Archiwalna galeria zdjęć - rok szkolny 2011/2012
Archiwalna galeria zdjęć - rok szkolny 2010/2011
Archiwalna galeria zdjęć - rok szkolny 2009/2010

Zapraszamy do przejrzenia galerii.

Galeria zdjęć z dnia: 26.03.2015
Okoliczność: Wesołego Alleluja!!! - grupa młodsza

Dzieci z grupy młodszej również wystąpiły przed rodzicami, a następnie wykonały kartki świąteczne.


Galeria zdjęć z dnia: 25.03.2015
Okoliczność: Wesołego Alleluja!!! - grupa starsza

Wesołego Alleluja!!! Dzieci przygotowały przedstawienie z atrakcjami (lanie wody), a następnie wspólnie z rodzicami zrobiły wielkanocne kartki świąteczne.


Galeria zdjęć z dnia: 20.03.2015
Okoliczność: wycieczka do Nadleśnictwa ''Sokołów'' i Ceranów

Ależ to był fajny dzień! Pogodę mieliśmy wyśmienitą. Najpierw pojechaliśmy do Nadleśnictwa ''Sokołów'', w którym jest bardzo pięknie zaadaptowana ścieżka dydaktyczna. Zajęcia rozpoczęły się od rozmowy z leśniczym, który przekazał dzieciom wiele ciekawych informacji na temat lasu. Zadawał również dzieciom pytania, na które odpowiedziały śpiewająco! Następnie poszliśmy na ścieżkę dydaktyczną. Następnym punktem naszej wycieczki była wizyta w leśniczówce Ceranów, gdzie zostaliśmy przyjęci bardzo ciepło. Dzieci zjadły posiłek, troszkę odpoczęły i ruszyliśmy do lasu w poszukiwaniu WIOSNY.


Galeria zdjęć z dnia: 05.03.2015
Okoliczność: koncert zespołu Orkiestra Dni Naszych pt. Jak Jasiek polubił szkołę

W czasie koncertu członkowie zespołu odczarowywali szkołę i w sposób humorystyczny pokazywali, że szkoła jest fajna i "Jasiek" wiele się w szkole nauczył, więc warto chodzic do szkoły!


Galeria zdjęć z dnia: 19.02.2015
Okoliczność: Przedstawienie: Tato i JasiekGaleria zdjęć z dnia: 12.02.2015
Okoliczność: Bal karnawałowy

Bal karnawałowy czas zacząc!!! To hasło zawsze oznacza wspaniałą zabawę! Wszystkie dzieci były wspaniale poprzebierane i bawiły się bardzo dobrze. Odbyły się konkursy i zabawy - było naprawdę super.


Galeria zdjęć z dnia: 04.02.2015
Okoliczność: Dzień Babci i Dziadka - grupa młodsza

Po raz kolejny nasze przedszkole odwiedzili Babcie i Dziadkowie. Jest to zawsze bardzo ważna chwila zarówno dla dzieci jak i Babć i Dziadków, którzy ze wzruszeniem obejrzeli występy dzieci oraz udali się na poczęstunek. Wszystkim Babciom i wszystkim Dziadkom życzymy zdrowia, szczęścia i baaaaaardzo długiego życia!!!


Galeria zdjęć z dnia: 04.02.2015
Okoliczność: Dzień Babci i Dziadka

Po raz kolejny nasze przedszkole odwiedzili Babcie i Dziadkowie. Jest to zawsze bardzo ważna chwila zarówno dla dzieci jak i Babć i Dziadków, którzy ze wzruszeniem obejrzeli występy dzieci oraz udali się na poczęstunek. Wszystkim Babciom i wszystkim Dziadkom życzymy zdrowia, szczęścia i baaaaaardzo długiego życia!!!


Galeria zdjęć z dnia: 12.01.2015
Okoliczność: Przedstawienie "Śpiąca Królewna"Galeria zdjęć z dnia: 15.12.2014
Okoliczność: Spotkanie Wigilijne

I nadeszły kolejne Święta Bożego Narodzenia. Czas wielkiej radości, szczególnie dla dzieci. I tym razem dzieci z obu grup przygotowały się, by uczcic to ważne wydarzenie.


Galeria zdjęć z dnia: 16.12.2014
Okoliczność: Spotkanie wigilijne - grupa młodszaGaleria zdjęć z dnia: 08.12.2014
Okoliczność: Mikołajki

Po raz kolejny do przedszkola zawitał Mikołaj. Przyniósł ze sobą wór prezentów oraz wspaniałą zabawę. W tym roku nasz Mikołaj był bardzo muzykalny oraz uzdolniony ruchowo, co w dużym stopniu udzieliło się dzieciom - a uwidocznione zostało na załączonych zdjęciach.


Galeria zdjęć z dnia: 17.11.2014
Okoliczność: Koncert zespołu Limbos ''Muzyczny zegar''Galeria zdjęć z dnia: 15.10.2014
Okoliczność: Nieznane i zapomniane instrumenty muzyczneGaleria zdjęć z dnia: 3.10.2014
Okoliczność: Wycieczka do skansenu w Suchej

Dzieci miały możliwośc przenieśc się w dawne czasy. Dwór popada w ruinę, ale wciąż wiele eksponatów przypomina czasy świetności. W skansenie właściciel zgromadził wiele przedmiotów codziennego użytku, które w dzieciach wzbudziły ogromne zainteresowanie i zdziwienie.


Galeria zdjęć z dnia: 19.09.2014
Okoliczność: ''Zamieszanie w krainie bajek''

Nieznośny chochlik doprowadził do zamieszania w krainie bajek, czyli pomieszał wszystkie bajki. Doprowadził w ten sposób do strasznych sytuacji: np.: wilk z powodu braku Czerwonego Kapturka chciał zjeść Smerfa Mądralę. Na szczęście Dzin naprawił całą sytuację i poszczególni bohaterowie wrócili do swoich bajek.