STRONA STARTOWA O NAS REKRUTACJA OPŁATY KONTAKT

>>> AKTUALNOŚCI - Archiwum 2009/2010
Sprawdź najnowsze aktualności


27.06.2013
Zakończenie roku przedszkolnego

To już jest koniec, nie ma już nic. Jesteśmy wolni, możemy iść. Do zobaczenia po wakacjach.
sprawdź galerię zdjęć >>>


11.06.2013
Wycieczka do ZOO

Również z okazji Dnia Dziecka odbyła się wycieczka do ZOO w Warszawie. Pogoda dopisała, dzieci bawiły się bardzo dobrze. Miały możliwość na własne oczy zobaczyć jak wyglądają dzikie zwierzęta.
sprawdź galerię zdjęć >>>


04.06.2013
Wyjście do sali zabaw MALUCH

Z okazji Dnia Dziecka dzieci z młodszej grupy odwiedziły salę zabaw, w tym samym czasie starszaki obejrzały baśń muzyczną "Okruszek nieba".
sprawdź galerię zdjęć >>>


06.05.2013
Wycieczka do Straży Pożarnej

Wycieczką do straży pożarnej rozpoczynamy cykl zajęć "Kto nam pomaga?"
Jak zwykle był to dzień obfitujący w wydarzenia. Dzieci miały okazję obejrzeć specjalistyczny sprzęt służący strażakom w ich codziennej pracy, wsiąść do samochodu bojowego oraz własnoręcznie wypuścić wodę z węża strażackiego.
sprawdź galerię zdjęć >>>


08.05.2013
Wizyta Ratownika Medycznego RM Meditrans

Kolejny dzień upłynął pod znakiem ratownictwa medycznego. Nasze przedszkole odwiedził Ratownik Medyczny, który opowiedział o swojej pracy, oraz dał dzieciom wskazówki, w jaki sposób mogą pomóc, kiedy ktoś bliski zasłabnie. Następnie dzieci obejrzały sprzęt, w który wyposażona jest karetka pogotowia, oraz zasiadły za jej kierownicą.
sprawdź galerię zdjęć >>>


07.05.2013
Wizyta Policjantów

Następnego dnia nasze przedszkole odwiedzili policjanci. Wytłumaczyli dzieciom w jaki sposób bezpiecznie zachować się na drodze, oraz co robić, aby nie paść ofiarą złodzieja. Rozmawiali też z dziećmi o tym, że nie wolno ufać nieznajomym.
sprawdź galerię zdjęć >>>


28.05.2013
Rodzice Dzieciom "Święto bajek"

Tym razem rodzice przygotowali dla swoich pociech i ich koleżanek i kolegów przedstawienie. Z ogromnym zaangażowaniem przygotowywali się do tego występu - a w nagrodę za swój trud mieli okazję obserwować reakcje dzieci - BEZCENNE!!!
sprawdź galerię zdjęć >>>


23.05.2013
Dzień Mamy i Taty

I znowu w przedszkolu wielkie święto, do którego dzieci pięknie się przygotowały i podzieliły się z rodzicami swoimi umiejętnościami. Następnie dzieci zaprosiły rodziców na skromny poczęstunek.
sprawdź galerię zdjęć >>>


15.05.2013
"I maluchy i starszaki to bezpieczne przedszkolaki"

Już od przedszkola każde dziecko powinno znać zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Dzięki temu w dorosłym życiu podjęcie decyzji o pomocy rannemu nie będzie poprzedzona strachem, że zrobi komuś krzywdę!!!
sprawdź galerię zdjęć >>>


15.04.2013
Koncert zespołu LIMBOS "Muzyczne serce człowieka"

Tym razem odbyła się II część koncertu muzycznego. Dzieci miały możliwość oprócz wysłuchania utworów dowiedzieć się kilku ciekawych informacji o ich powstaniu.
sprawdź galerię zdjęć >>>

16.04.2013
"Kubusiowi przyjaciele natury"


Dzieci z naszego przedszkola miały możliwość wzięcia udziału w programie edukacyjnym promującym zachowania proekologiczne.
sprawdź galerię zdjęć >>>


02.04.2013
"Kosmiczna gra"

Na zakończenie zajęć o kosmosie dzieci wspólnie stworzyły grę, w którą następnie bardzo chętnie grały.
sprawdź galerię zdjęć >>>


21.03.2013
Pierwszy Dzień Wiosny

Marzanno, Marzanno - słomiana Panno; Daj miejsce wiośnie; Idź gdzie pieprz rośnie!!! Niech idzie w siną dal!!!
sprawdź galerię zdjęć >>>


07.03.2013
Koncert Orkiestry Dni Naszych "Cztery Pory Roku. Wiosna, lato."

Mieliśmy okazję wziąć udział w koncercie Orkiestry Dni Naszych pt. "Cztery pory roku. Wiosna, lato". Koncert był bardzo zabawny i pouczający, a dzieci, które wzięły w nim udział osobiście i odpowiedziały na zadane pytanie otrzymały nagrodę.
sprawdź galerię zdjęć >>>


12.03.2013
"W zdrowym ciele zdrowy duch"

Każdy człowiek, nawet zdrowy od czasu do czasu powinien odwiedzić lekarza!!!
sprawdź galerię zdjęć >>>


22.03.2013
"Czy to kurczak, czy pisanka? Wielkanocna niespodzianka" - zajęcia z udziałem rodziców

Tym razem dzieci z obu grup przygotowały wspólny występ, którego widownią byli rodzice. Następnie dzieci wraz z rodzicami wykonały przepiękne Palmy Wielkanocne.
sprawdź galerię zdjęć >>>


22.02.2013
Przedstawienie kukiełkowe "Cztery Pory Roku"

Dzieci z grupy starszej przygotowały przedstawienie kukiełkowe dla młodszych koleżanek i kolegów.
sprawdź galerię zdjęć >>>


07.02.2013
Bal Karnawałowy

Karnawał bez balu to jak królewna bez korony. Stroje przyprawiały o zawrót głowy. Dzieci bawiły się znakomicie. Zabawa zbiegła się z tłustym czwartkiem - w pączkach ukryte zostały dwa cukierki dla Królowej i Króla balu, którymi zostali: Oliwka i Dawidek. Gratulacje!!!
sprawdź galerię zdjęć >>>


15.02.2013
"Huhu ha, huhu ha nasza zima zła"

Wcale nie taka zła, dla dzieci cudowna. Lepienie bałwana to najlepsze zajęcie, które angażuje nawet największych leniuszków. Super zabawa!!!
sprawdź galerię zdjęć >>>


07.12.2012
Mikołajki

Z okazji Mikołajek dzieci z naszego przedszkola odwiedziły salę zabaw "Maluch", a po południu odwiedził nas Mikołaj i bawił się wspólnie z dziećmi, oraz rozdał prezenty.
sprawdź galerię zdjęć >>>


21.01.2013
Dzień Babci i Dziadka

Nadszedł jeden z najważniejszych dni w roku - uroczystość dla seniorów. Wzruszeni byli dziadkowie, ale dzieci również bardzo przeżywały te chwile. Po raz kolejny spotkaliśmy się w osiedlowym klubie "Lech". Uroczystość zakończyła się poczęstunkiem.
sprawdź galerię zdjęć >>>


07.01.2013
''Balonowe show''

Balony to ulubione zabawki dzieci. Zabawa balonami zawsze daje mnóstwo radości. Tak było i tym razem. Po zakończonej zabawie dzieci mogły swoje balonowe zwierzaki i miecze zabrać do domu!!!
sprawdź galerię zdjęć >>>


12.12.2012
Spotkanie wigilijne

Po południu wspólnie z rodzicami spotkaliśmy się w osiedlowym klubie "Lech". Dzieci z obu grup przygotowały występy. Grupa młodsza powiedziała wierszyki i zaśpiewała piosenki o tematyce świątecznej, natomiast grupa starsza przygotowała "Jasełka". Uroczystość zakończyła się poczęstunkiem, oraz kiermaszem bożonarodzeniowym.
sprawdź galerię zdjęć >>>


13.11.2012
Skrzacie opowieści

Przedstawienie, w którym dzieci cały czas brały czynny udział
sprawdź galerię zdjęć >>>


05.11.2012
Mini cyrk - występy i pokaz dzikich zwierząt

Ależ wrażenia. Państwo, którzy zawitali do przedszkola ze swoimi podopiecznymi bardzo miło zaskoczyli nas swoim podejściem do zwierząt. Chociaż opiekują się tymi dzikimi zwierzętami od wielu lat mają dla nich wiele szacunku i miłości. Dzieci w kontakcie z tak rzadko widywanymi okazami były zafascynowane. Czasami na buziach był widoczny lęk (krokodyl, wąż), ale częściej radość (małpka, gołębie, papuga).
sprawdź galerię zdjęć >>>


16.10.2012
Wycieczka do lasu

Wycieczki na łono natury to zawsze znakomity pomysł na aktywne spędzenie czasu. Wróciliśmy dotlenieni i bardzo szczęśliwi.
sprawdź galerię zdjęć >>>


15.10.2012
Koncert zespołu Limbos

W tym samym dniu odbył się koncert zespołu Limbos ''Muzyczne serce człowieka. Część pierwsza''.
sprawdź galerię zdjęć >>>


15.10.2012
Dzień Nauczyciela

W tym roku szkolnym Dzień Nauczyciela wypadł w niedzielę - ale z tej okazji Rada Rodziców w dniu następnym całej Radzie Pedagogicznej wręczyła prezent - piękny i bardzo smaczny tort. Dziękujemy bardzo!!!
sprawdź galerię zdjęć >>>


08.10.2012
Wycieczka do Farmy Iluzji

Ach co to był za dzień - cudowny. Mnóstwo atrakcji, zaskakujących rzeczy. A nas - nauczycieli - najbardziej zaskoczyły dzieci. Dla naszych przedszkolaków całodzienna wycieczka to żaden problem!!!
sprawdź galerię zdjęć >>>


21.09.2012
Bajka o smoku Cudaczku i Marysi Okropnisi

Na otarcie łez dla przedszkolnych nowicjuszy - pierwsze koty za płoty - teraz już tylko zabawa i mnóstwo radości każdego dnia. Powodzenia!!!
sprawdź galerię zdjęć >>>


01.09.2011
Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012

Zaczęliśmy nowy rok szkolny 2011/2012. Nasze Dzieci jak zawsze z uśmiechem stawiły się 1 września i uroczyście świętowały rozpoczęcie sezonu przedszkolnego.
Zakończenie roku szkolnego 2010/2011
30.07.2011 Wakacje!!! sprawdź galerię zdjęć >>>


Wizyta w Szkole Podstawowej nr 5
10.07.2011 Już niedługo szkoła. Dzieci ze starszej grupy wybrały się więc na wycieczkę do Szkoły Podstawowej nr 5. Wycieczka była ciekawa, dzieci zasiadły w ławce i miały możliwość poczuć się jak prawdziwi uczniowie. Jak same przyznały troszkę się bały, ale bardzo chcą powtórzyć tą wycieczkę. sprawdź galerię zdjęć >>>


Policja
14.06.2011 Tym razem do naszego przedszkola zaprosiliśmy policjantów, którzy bardzo często budzą u dzieci strach. Na szczęście to spotkanie przyniosło tylko pozytywne odczucia. Dzieci wsiadły do radiowozu i miały możliwość zapytać policjantów o co tylko chciały. sprawdź galerię zdjęć >>>


Ratownictwo Medyczne
07.06.2011 Kolejne zajęcia, które przybliżają dzieciom pracę ludzi czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Tym razem odwiedziła nas załoga ratownictwa medycznego z RM Meditrans. Ratownicy w bardzo ciekawy i przystępny sposób przybliżyli dzieciom tajniki swojej pracy. Dzieci miały możliwość zobaczyć jak wygląda karetka pogotowia od wewnątrz oraz do czego służą poszczególne przyrządy. sprawdź galerię zdjęć >>>


Dzień Dziecka
31.05.2011 Zabawa była cudowna. Dzieci wykorzystały czas na zabawę jak tylko mogły. Tym razem nasze pociechy wybrały się do sali zabaw "Kangurek". Ponadto część dzieci miała okazję po raz pierwszy wsiąść do autobusu. A na zakończenie tego ekscytującego dnia otrzymały upominki. sprawdź galerię zdjęć >>>


Dzień Mamy i Taty
26.05.2011 Do uroczystości z okazji dnia Mamy i Taty dzieci przygotowywały się od dłuższego czasu. Myślę, że wszyscy rodzice byli bardzo dumni ze swoich pociech, a dzieci miały dzięki temu wiele radości. Wszystkim rodzicom życzymy, by każdy dzień przynosił im tak wiele niezapomnianych chwil. sprawdź galerię zdjęć >>>


Wizyta w Państwowej Straży Pożarnej
11.05.2011 Nasze dzieci wybrały się na wycieczkę do straży pożarnej. Pan strażak opowiedział dzieciom o swojej pracy, ponadto miały możliwość zobaczyć bojowy wóz strażacki, a przede wszystkim obejrzeć jego zawartość i wsiąść do środka. Zobaczyły jak wysoko jeździ drabina strażacka oraz wypróbowały wąż strażacki. sprawdź galerię zdjęć >>>


Zajęcia otwarte
13.04.2011 Zajęcia otwarte z aktywnym uczestnictwem rodziców. Dzieci wspólnie z rodzicami ozdabiały pisanki. Wspólnie wykonane prace prezentują się wspaniale. I chociaż rozstanie dla dzieci było trudne to wszystkie łzy szybciutko wyschły. sprawdź galerię zdjęć z imprezy>>>


Koncert Zespołu "Limbos"
12.04.2011 odbył się koncert zespołu "Limbos". W czasie koncertu dzieci aktywnie uczestniczyły w zabawie poprzez pokazywanie rytmu paluszkami i rączkami, oraz śpiew. Dzieci zostały również zapoznane z instrumentami, na których grali muzycy. sprawdź galerię zdjęć z imprezy>>>


Przedstawienie "Ptasie trele"
17.03.2011 przedstawienie "Ptasie trele" - to ekologiczna bajka, pełna muzyki i tańca, której bohaterami są ptaki. Dzieci podziwiały bociany, wróble, kukułki, zięby, skowronki, kruki, sowę, kosa, kuropatwę i szpaki. sprawdź galerię zdjęć z imprezy>>>


Przedstawienie "Jaś i Małgosia"
10.03.2011 przedstawienie "Jaś i Małgosia" to znana nam wszystkim bajka, która wprowadziła dzieci w nieznany im świat. Po raz pierwszy nasze dzieci miały okazję zobaczyć przedstawienie, w którym główne role odgrywały lalki. Przedstawienie bardzo się podobało. sprawdź galerię zdjęć z imprezy>>>


REKRUTACJA 2011/2012
Rozpoczął się czas rekrutacji dzieci do przedszkola na rok szkolny 2011/2012. Rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka do przedszkola ''Bajkowa Kraina'' proszę o kontakt. W tym roku po raz pierwszy w naszym mieście mamy do czynienia z rekrutacją elektroniczną, przypominam więc o konieczności rejestracji dziecka przez internet - od 28 marca 2011r. (jeżeli będziecie Państwo mieli kłopot w tej kwestii proszę o pytania, w miarę możliwości będę służyła pomocą.


10.02.2011
Bal Karnawałowy - jak to w karnawale bawiliśmy się wspaniale. Wspaniałe były stroje, wspaniała muzyka i przede wszystkim wspaniała była atmosfera. Dzieci tańczyły, śpiewały oraz brały udział w konkursach z nagrodami. Odwiedzili nas również rodzice - dziękujemy za wspólną zabawę. sprawdź >>>


25.01.2011
Mieliśmy okazję wziąc udział w koncercie Orkiestry Dni Naszych pt. "Cztery pory roku. Jesień, zima". Koncert był bardzo zabawny i pouczający, a dzieci, które wzięły w nim udział osobiście i odpowiedziały na zadane pytanie otrzymały nagrodę. sprawdź >>>


21.01.2011
Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu podobnie jak w roku poprzednim wszystkim dostarczył wielu wzruszeń. Babcie i Dziadkowie odwiedzili swoje wnuki bardzo licznie za co bardzo im dziękujemy. Jeszcze raz w imieniu dzieci oraz wszystkich pracowników składam Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i pociechy z wnucząt. sprawdź >>>


16.12.2010
Grupa dzieci starszych przygotowała z okazji Świąt Bożego Narodzenia wspaniałą niespodziankę dla swoich rodziców - ''Jasełka''. Dzieci bardzo się postarały, miały wspaniałe stroje i cudownie odegrały swoje role. Następnie wszyscy dzieliliśmy się opłatkiem, wspólnie zrobiliśmy łańcuch na choinkę i udekorowaliśmy ją. sprawdź >>>


15.12.2010
Święta Bożego Narodzenia to cudowny czas. My postanowiliśmy spotkac się wspólnie z rodzicami naszych przedszkolaków, by podzielic się opłatkiem, złożyc sobie życzenia i wspólnie udekorowac choinkę. sprawdź >>>


10.12.2010
Do naszego przedszkola zawitał Mikołaj. Miał ze sobą wór prezentów. Dzieci miały także okazję obejrzec przedstawienie "Święty Mikołaj i fabryka zabawek". Pojawiły się: ogromna radośc i śmiech, czasami malutka łezka, ponieważ Mikołaj to gośc niezwykły i dla niektórych pomimo swojej dobroci straszny. sprawdź >>>


05.10.2010
5 października 2010 roku nasze przedszkole odwiedzili: Czarodziej i Wróżka. Zaprezentowali dzieciom przedstawienie "Magiczne show iluzji". Było bardzo dużo śmiechu i dobrej zabawy. Dzieci uczestniczyły w konkursach, za które dostawały łakocie. sprawdź >>>


19.08.2010
Zbliża się wrzesień, więc do naszego przedszkola zawitają dzieci, które po raz pierwszy będą miały kontakt z rówieśnikami - jest to ogromne wyzwanie zarówno dla nich, ale także dla rodziców i dla nas - pracowników przedszkola. Najtrudniejsze dla dzieci są zawsze pierwsze dni w przedszkolu, dlatego wszystkich rodziców pragnę zapewnić, iż Państwa dzieci ... czytaj więcej >>>


09.06.2010
Z okazji Dnia Dziecka zabraliśmy nasze pociechy do siedleckiej krainy przygód. Atrakcji było wiele i mimo, że było gorąco, dzieci nie czuły zmęczenia i szalały przez kilka godzin m.in. grały w mini golfa, jeździły na quadzie i szukały skarbów. sprawdź >>>


26.05.2010
Nasze dzieci śpiewały, tańczyły i bawiły się, a to wszystko z okazji Dnia Mamy. Na szczęście przybyli Tatusiowie nie czuli się pokrzywdzeni, ponieważ na koniec imprezy również otrzymali prezenty. sprawdź >>>


21.05.2010
21 maja wybraliśmy się do siedleckiego Garnizonu Wojskowego, gdzie nasze dzieci z zaciekawieniem słuchały wojskowych historii. Jednak najwięcej radości i tak dostarczył im zabytkowy czołg, od którego nie chciały odejść. sprawdź >>>


20.05.2010
20 maja odwiedził nas funkcjonariusz Policji, który przyjechał najładniejszym radiowozem w całych Siedlcach. Dzieci były zachwycone i z uwagą słuchały wszystkich rad Pana Policjanta. sprawdź >>>


21.01.2010
Dzień Babci i Dzień Dziadka - impreza z udziałem seniorów. Ale jak najbardziej zaliczamy ją do bardzo udanych. W obecności "dziadków" nasze dzieci pokazały na co ich stać...
Przekonaj się i sprawdź!!! więcej >>>


18.01.2010
Bal Karnawałowy - nasi podopieczni bawili się, śpiewali i tańczyli w strojach postaci znanych z filmów i bajek. Radości było co niemiara...
Nie wierzysz??? Sprawdź >>>


07.12.2009
Teatr Za Jeden Uśmiech - "Marek Niedowiarek i Święty Mikołaj" 4 XII 2009 gościliśmy w naszym przedszkolu "Teatr Za Jeden Uśmiech" z Krakowa, który zaprezentował spektakl "Marek Niedowiarek i Święty Mikołaj". Wszyscy bawiliśmy się wspaniale, tym bardziej, że Mikołaj nie zapomniał o prezentach.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału zdjęciowego z przedstawienia. więcej >>>


05.11.2009
WOLNE MIEJSCA - wciąż prowadzimy REKRUTACJĘ dzieci do przedszkola. Serdecznie zapraszamy niezdecydowanych rodziców do składania kart zgłoszeniowych. więcej >>>


02.11.2009
WYSTARTOWALIŚMY nasi podopieczni już od pierwszego dnia pobytu polubili nasze przedszkole. Bawią się, jedzą i chętnie uczestniczą zajęciach edukacyjnych. Malują, biegają, śpią, z pewnością widać na ich twarzach zadowolenie.
Obejrzyj najnowsze zdjęcia w galerii


26.10.2009
DNI OTWARTE w przedszkolu "Bajkowa Kraina". Serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi od 19 października 2009 roku w godzinach 16:30 - 18:00. Przyjdź i przekonaj się, że oferujemy znakomite warunki, zapewniamy wspaniałą atmosferę, a Twoje dziecko poczuje się u nas jak w domu.


01.10.2009
TRWAJĄ ZAPISY - aktualnie posiadamy jeszcze WOLNE MIEJSCA. Nie zwlekaj - ilość miejsc ograniczona - więc już dziś przyjdź, zapisz swoje dziecko i zapewnij mu miejsce w naszym przedszkolu. Sposoby kontaktu z nami oraz formularz zgłoszeniowy na podstronie Rekrutacja. więcej >>>


30.09.2009
Na pierwszym spotkaniu z rodzicami, które jest planowane w drugiej połowie października br. będzie przedstawiona propozycja zamontowania w salach dla dzieci kamer z możliwością podglądu swoich pociech w dowolnym miejscu i czasie poprzez sieć ogólnodostępową Internet (po otrzymaniu identyfikatora i hasła). Po akceptacji większości Rodziców przewidywana opłata abonamentowa to 15 zł miesięcznie. więcej >>>


29.09.2009
Uruchomiony serwis internetowy naszego przedszkola Bajkowa Kraina. Na chwilę obecną pracę nad jego funkcjonalnościami trwają, ale podstawowe informacje już są zamieszczone. Sukcesywnie dodamy wszelkie, niezbędne informacje i treści.